2 χρόνια διακοπές με τους δεινόσαυρους
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λίγα λόγια για τo project

+9
angel paul
Veinkein
scifi1973
tsakali_17
Portoleone
dorothi
darkness
Cassiel
Luna
13 απαντήσεις

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty Απ: Λίγα λόγια για τo project

Δημοσίευση από angel paul Κυρ Αυγ 19, 2012 5:16 pm

Καλησπέρα. Σου αξίζουν 1000 μπράβο για αυτό το δώρο που μας έκανες. Επιτέλους θα δω ολόκληρη τη σειρά και θα τη δούνε και ξαδερφάκια, ανηψάκια (και ίσως μελλοντικά παιδάκια).
Ευχαριστώ! Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 3466642903
angel paul
angel paul

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 19/08/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ''ASHITA E FREE KICK''.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ!!!!!

Δημοσίευση από raskolnikof Παρ Σεπ 28, 2012 7:49 am

tsakali_17 έγραψε:σε ευχαριστω παρα πολυ για ολη τη δουλεια σου!!! αυτο το anime το εψαχνα παρα πολυ καιρο!!! ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει και το εψαχνα απεγνωσμενα χωρις αποτελεσμα...

Υ.Γ. παιρνω το θαρρος να ρωτησω αν καποιος εχει βρει καπου (εστω και σε ξενη γλωσσα) το αλλο anime που παιζοταν μαζι με το jura tripper και ειχε σαν θεμα το ποδοσφαιρο... Πρωταγωνιστης ηταν ενας που λεγοταν ''Σαν Γκονται'' (καπως ετσι), ειχε μπλε μαλλια και ισως η πιο χαρακτηριστικη του κινιση ηταν το χτυπημα του αλμπατρος... το εχει βρει καποιος;;;
raskolnikof
raskolnikof

Αριθμός μηνυμάτων : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2012
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty Απ: Λίγα λόγια για τo project

Δημοσίευση από Devant Δευ Ιαν 14, 2013 10:01 am

Νιώθω συγκινημένος στη προοπτική να ξαναδώ αυτή τη σειρά :)
Devant
Devant

Αριθμός μηνυμάτων : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty Απ: Λίγα λόγια για τo project

Δημοσίευση από Golden Boy Σαβ Μάης 10, 2014 1:02 am

Γεια σε όλους. απευθύνομαι και στη Luna και σε όλους όσους είναι εγγεγραμμένοι και πιθανόν να δουν αυτό το μήνυμα. κοντεύω τα 28 (σε λιγότερο από ένα μήνα) και εδώ και λίγες μέρες έμπαινα σαν επισκέπτης στο φόρουμ μιας και το βρήκα τυχαία στην αναζήτηση. το 2010 είχα φάει μια φλασιά και έψαχνα τη σειρά αυτή στο ίντερνετ, αν και δεν ήμουν αισιόδοξος ότι θα τη βρω, μιας και παιζόταν γύρω στο 97-98 στο new channel (τι ωραίες εποχές...). πράγματι λοιπόν, υπήρχαν επεισόδια στο youtube σπασμένα σε 2 10λεπτα κομμάτια, αλλά όχι όλα στα ελληνικά. η πώρωσή μου όμως ήταν αυτή που με έκανε να κατεβασω όλη τη σειρά, έστω κι αν ήταν η μισή στα ελληνικά και η μισή στα γερμανικά. υπήρχαν επεισόδια που τα είχα δει πολλές φορές και κάποια που δεν είχα δει ποτέ. δεν ξέρω αν θα το δει κάποιος από εσάς αυτό το μήνυμα, αλλά θέλω να πω ένα μεγάλω ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ καθώς ήμουν μικρούλης και πολύ φανατικός τότε της σειράς... την έχω κατεβάσει πλέον όλη από το youtube στα ελληνικά, χάρη σε εσάς. συγνώμη για το μεγάλο μήνυμά μου
Golden Boy
Golden Boy

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty Απ: Λίγα λόγια για τo project

Δημοσίευση από Golden Boy Σαβ Μάης 10, 2014 1:06 am

σημείωση: δεν είχα βίντεο στο σπίτι τότε, αν και ήθελα πολύ, και κλαιγόμουν γι'αυτή τη σειρά. επίσης έχω τους 3 σωματοφύλακες που έπαιζε η κρατική τηλεόραση, πάλι από το youtube ολόκληρο, και τα σούπερ μάριο τα έχω σε dvd μιας και ήταν μόλις 13 επεισόδια και και είχαν βγει κάποια στιγμή σε πρόγραμμα της τηλεόρασης - περιοδικό και το αγόρασα, πάλι το 2010
Golden Boy
Golden Boy

Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2014

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Λίγα λόγια για τo project - Σελίδα 2 Empty Απ: Λίγα λόγια για τo project

Δημοσίευση από madriver Σαβ Σεπ 20, 2014 3:52 pm

Εχουμε καποιο νέο για τα 33-35?

επισης οσων αφορα το Ashita e free kick.. ισως ειναι το anime που εχω ψαξει πιο πολυ απο ολα εκεινης της εποχης.. οχι μονο για το ονομα του αλλα και για να το ξεχωρισω απο ολα τα υπολοιπα ποδοσφαιρακια που παιζαν τοτε.. το θεμα ειναι οτι το εχω βρει και κατεβασει ολο τελικα αλλα ειναι σε raw μορφη στα ιαπωνικα χωρις υποτιτλους.. ξερουμε καποια ομοδα που να αναλαμβανει project υποτιτλισμου? αν μπορεσουμε να βρουμε την ελληνικη μεταγλωτιση ακομα καλυτερα αλλα ας μην περιμενουμε ως τοτε.. ;)
madriver
madriver

Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 24/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης