2 χρόνια διακοπές με τους δεινόσαυρους
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

+4
xamergt
v-phobos
Kaiser
Luna
8 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από Luna Τρι Νοε 22, 2011 9:45 am

Ένας χρήστης μου έστειλε το εξής μήνυμα:

"Είσαι λίγο φασιστομουτράκι αλλά δεν πειράζει. Είσαι καλό παιδί. Σε συγχωρώ..."

Και όταν ρώτησα γιατί το λέει αυτό, απάντησε:

"Ε δεν είναι λίγο φασιστικό να υποχεώνεις τον άλλο να σχολιάσει πρώτα για να μπορέσει να κατεβάσει ένα επεισόδιο; Τέλοσπάντων."


1ον) Αυτή η διαδικασία του hidden content γίνεται σχεδόν σε όλα τα forums που μοιράζονται υλικό. Σε μερικά μάλιστα πρέπει να πληρώνεις και συνδρομή.

2ον) Δεν έχω ΚΑΜΙΑ απολύτως υποχρέωση να μοιράζομαι το υλικό από τις βιντεοκασέτες μου. Ο μόνος λόγος που μπήκα στον κόπο είναι μόνο και μόνο από καλή διάθεση (η οποία μετά από αυτό δεν είναι και τόσο καλή).

και

3ον) Ένα "ευχαριστώ" ζητήσαμε για τον κόπο μας! Πείτε το και ας είναι και ψέμα!


Ευχαριστώ.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Luna στις Σαβ Νοε 26, 2011 2:37 am, 1 φορά
Luna
Luna
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Salonica

http://wingsofdestiny.forumotion.net/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από Kaiser Τρι Νοε 22, 2011 11:41 am

Μην δίνεις σημασία καν. Πάντα θα υπάρχουν τέτοια βλακώδεις σχόλια σε ένα forum, είναι αναπόφευκτο. Συνέχισε την καλή δουλειά! :)

ΥΓ : Απαράδεκτος ο χαρακτηρισμός και ο χρήστης.
Kaiser
Kaiser

Αριθμός μηνυμάτων : 22
Ημερομηνία εγγραφής : 21/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από v-phobos Παρ Δεκ 09, 2011 4:19 pm

Αχαχαχαχαχαχα !!!!! Απορώ γιατί ασχολήσε.
Πιθανόν θα ήταν κανένα από εκείνα τα ΔΗΘΕΝ ψαγμένα που μολύνουν και άλλα forums.
v-phobos
v-phobos

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 15/11/2011

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από Luna Σαβ Δεκ 10, 2011 12:58 am

Δίκιο έχεις. Είχα τσαντιστεί πολύ τότε. Αλλά εντάξει, το ξεπέρασα γρήγορα. Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. 3034976947
Luna
Luna
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Salonica

http://wingsofdestiny.forumotion.net/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από xamergt Κυρ Ιαν 15, 2012 7:12 am

Να φανταστεις φιλε Luna εμεις στο φορουμ μας comεχουμε ως κανονα να κανουν 100 ποστ για να κατεβασουν επεισοδια Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. 277638789
xamergt
xamergt

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Ημερομηνία εγγραφής : 12/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από Luna Κυρ Ιαν 15, 2012 8:30 am

Καλά τους κάνετε! Άντε μάθαμε όλοι στα έτοιμα! xD
Luna
Luna
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 226
Ημερομηνία εγγραφής : 11/11/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Salonica

http://wingsofdestiny.forumotion.net/forum

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από kakarotgoku/kakarotpraim Παρ Μαρ 09, 2012 1:44 am

ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ H LUNA ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ME TA JURRA TRIPER, Ο ΗΧΟΣ ΚΑΙ Η ΕΙΚΟΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ YOUTUBE, ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΚΑΝ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΚΑΚΟΠΡΟΑΙΡΕΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΜΑΘΕ ΝΑ ΕΚΤΙΜΑΕΙ ΤΙΠΟΤΑ
kakarotgoku/kakarotpraim
kakarotgoku/kakarotpraim

Αριθμός μηνυμάτων : 45
Ημερομηνία εγγραφής : 31/01/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Φιλε ακομα δν εχω δει τπτ αλλα και μονο που μπηκες στον κοπο να κανεις κατι τετοιο εχεις ενα μεγαλο μπραβο απο μενα!!!!

Δημοσίευση από giavgo Δευ Μαρ 26, 2012 12:03 pm

Luna έγραψε:Ένας χρήστης μου έστειλε το εξής μήνυμα:

"Είσαι λίγο φασιστομουτράκι αλλά δεν πειράζει. Είσαι καλό παιδί. Σε συγχωρώ..."

Και όταν ρώτησα γιατί το λέει αυτό, απάντησε:

"Ε δεν είναι λίγο φασιστικό να υποχεώνεις τον άλλο να σχολιάσει πρώτα για να μπορέσει να κατεβάσει ένα επεισόδιο; Τέλοσπάντων."


1ον) Αυτή η διαδικασία του hidden content γίνεται σχεδόν σε όλα τα forums που μοιράζονται υλικό. Σε μερικά μάλιστα πρέπει να πληρώνεις και συνδρομή.

2ον) Δεν έχω ΚΑΜΙΑ απολύτως υποχρέωση να μοιράζομαι το υλικό από τις βιντεοκασέτες μου. Ο μόνος λόγος που μπήκα στον κόπο είναι μόνο και μόνο από καλή διάθεση (η οποία μετά από αυτό δεν είναι και τόσο καλή).

και

3ον) Ένα "ευχαριστώ" ζητήσαμε για τον κόπο μας! Πείτε το και ας είναι και ψέμα!


Ευχαριστώ.
giavgo
giavgo

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 26/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Απ: Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας.

Δημοσίευση από pizzaboy1986 Παρ Μαρ 30, 2012 2:15 pm

kati tetoia arx#$@akia einai auta pou mpainoun stous private trackers katevazoun mia tainia kai meta ginontai mpouxos.malista otan tin katevazoun , vazoun kai to upload limit sto 1kbps. :P akoma kai to alaniko stulaki tou tupou eisai ligo, alla den ..(egw o large ) sunxwrw... thelei polles mapes.pes tou omws oti einai ligo malakas....ALLA PEIRAZEI, EMEIS DEN SUNXWROUME. Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. 1376247440
pizzaboy1986
pizzaboy1986

Αριθμός μηνυμάτων : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. Empty Καλημερα απο νεο μελος!!!

Δημοσίευση από atalanti Τρι Ιουν 19, 2012 12:21 am

Καλημερα,
ειμαι καινουργια στην παρεα δεν θα μακρυγορησω απλα μοναχα οτι τα εχεις βρει, τα εχεις μαζεψει και μιλαει καποιος, που καθισμενος στην πολυθρονιτσα του, τα περιμενει ολα με το πατημα ενος κουμπιου.... Όποιος στείλει παρόμοιο μήνυμα, που να προσβάλει την προσωπικότητά μου, τρώει ban απ'ευθείας. 1511810920 ελεος πια!!!!

εχεις κανει απιστευτη δουλεια!γυρνουσα απτο μαθημα των αγγλικων τρεχοντας για να προλαβω να το δω ημουν τοτε 8ετων!
σε ευχαριστω για τις αναμνησεις που μου ξαναθυμησες!!!
atalanti
atalanti

Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Μεσολογγι

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης